10.png
 

DIVADLO

Divadelný Azyl má za cieľ prezentovať vlastnú aj hosťujúcu tvorbu a vytvárať voľnočasové a edukatívne podujatia pre najširšiu verejnosť. Ak chceš zistiť, že hranice možností v divadelnej tvorbe neexistujú, toto je ten správny priestor.

preview-full-mime-4871669_1920.jpg
 

FILM

Ak si filmový gurmán, u nás sa budeš cítiť ako doma! Kino Azyl ponúkne tituly v troch programových blokoch - najnovšie artové tituly pre širokú verejnosť, filmy pre pamätníkov a pre deti. Raz do roka s námi môžeš zažiť aj netradičný filmový zážiťok - InoKino.

Image by Anika Mikkelson
 
preview-full-cup-of-coffee-4850060_1920.

LITERATÚRA

Ponúkame Azyl každému knihomolovi. Autorské čítania a rozhovory s autormi vám prinášame prostredníctvom internetového magazínu Foyer a až to situácia umožní, tak aj naživo! Pre tých, ktorí sa chcú o dobrej knihe porozprávať nad šálkou dobrej kávy odporúčame Čitateľský klub. Raz do roka sa k nám môžeš prísť pozrieť na finále postupovej súťaže amatérskych interpretov poézie.

 

HUDBA

Ani tu nenájdeš klasický mainstream. V rámci našej hudobnej produkcie ťa čakajú koncerty domácich i zahraničných zoskupení všetkých žánrov. Nájdeš tu aj menej známe, či začínajúce kapely, ktoré však majú obrovský potenciál a svojou energiou a vášňou ťa jednoducho pohltia.

preview-gallery-guitar-2089802_1920.jpg
  • Facebook
  • Instagram